BONUSOVÝ PROGRAM

Cash Back

Systém odměn, který z každého nákupu vytěží maximum. Měňte své utracené peníze za kvalit zboží a skvě slevy, aniž byste museli zvednout prst.

 

Milí zákazníci, chceme vám poděkovat za vaše nákupy u nás. Proto jsme vytvořili bonusový program, který promění každý váš nákup ve slevy. Každá koruna, kterou u nás utratíte, se promění v body, které můžete nashromáždit a vyměnit za pořádné slevy na další nákupy.

Není to klasický slevový program, kde máte pocit, že musíte utrácet více, než chcete, abyste dosáhli nějakých směšných úspor. Ne, tento program je vytvořen tak, aby vás odměnil za to, že děláte to, co máte rádi. Takže pokračujte v nakupování, sbírejte body a těšte se na to, jak vám budou přinášet skvělé slevy, které jinde mít nebudete.

Vítejte v klubu pravidelných zákazníků eshopu Vapemall.cz!

 

Co mám pro to udělat? 

Je to jednoduché, stačí si u nás jen založit účet.

VYTVOŘIT ÚČET!


Sbírejte body ihned po registraci

Jakmile si účet založíte, za každý nákup už sbíráte body, které můžete využít na další nákup. Body si také můžete šetřit a využít později všechny najednou! Za každou utracenou korunu získáte 1 bod, přičemž 1 bod = 0,05 Kč. Tedy například za nákup v hodnotě 2000,- obdržíte automaticky slevu v hodnotě 100,- na další nákup, tedy 5%. Slevu není možné kombinovat se slevovými kupóny.

Kdy se mi body na účet připíší?

Body se připisují na Váš účet automaticky, a to ve chvíli uhrazení objednávky (kartou či převodem ihned, dobírkou po převzetí zboží). Naopak po stornování objednávky (když se zboží vrátí jako nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným způsobem, jako se přičetly.

Bonusový program platí jak na nákupy v českých korunách tak i v eurech. Za každé utracené 1€ získáte 24,5 bodu (může se lišit dle aktuálního kurzu). Například při nákupu v hodnotě 100€ získáte 2450 bodů, což se rovná slevě 5€ na další nákup, tedy 5%. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Body můžete získat nejen za nákup!

První body Vám připíšeme už při založení účtu, za registraci obdržíte ihned 500 bodů!

Jako dárek připisujeme kredity také při výročí založení účtu u nás, v den Vašeho svátku a narozenin či za hodnocení našeho eshopu.

Připravujeme i další možnosti, jak získáte další kredity na slevy.

Váš uživatelský účet

Stav vašich bodů vidíte přehledně po přihlášení ke svému zákaznickému účtu (přes ikonku "Můj účet" v pravém horním rohu). Uživatelský účet však přináší i další výhody. Uvidíte všechny Vaše objednávky, faktury, další slevy aj. Budete zde mít také uloženou adresu a nebude třeba ji v každé objednávce znovu vyplňovat! Nebudete už také muset při každé objednávce ověřovat svůj věk!


Bonusový program je funkční pouze s registrovaným uživatelským účtem
. Body se připisují vždy až po přihlášení, stejně tak je možné body čerpat až po přihlášení do Vašeho účtu!  Platnost bodů je 1 rok.

 

DŮLEŽITÉ!!

Vzhledem k regulím některých výrobců, týkajících se maloobchodních cen, nelze bonusový program využít na produkty těchto značek:
VUSE, GLO, NEO, HEETS, TEREA, Fiit, VEEV, PULZE a MyBlu.